Preskocit navigáciu

Zoznam funkcií a ďalšie požiadavky


Názov Popis Stiahnuť
Zoznam funkcií zaradených do výberového konania 1DS/2019 a prehľad ďalších požiadaviek [pdf] Zoznam funkcií je nezáväzný. Funkcie a miesto výkonu štátnej služby sa môžu zmeniť na základe aktuálnych požiadaviek na doplnenie, naplnenosti vojenských útvarov alebo potrieb služobného úradu. Funkcie sú určené pre úspešných absolventov dobrovoľnej vojenskej prípravy. Zoznam funkcií zaradených do výberového konania 1DS/2019 a prehľad ďalších požiadaviek [pdf] (193.18 kB)
Zoznam funkcií zaradených do výberového konania 2DS/2019 a prehľad ďalších požiadaviek [pdf] [pdf] Zoznam funkcií je konečný. Funkcie sú určené pre bývalých vojakov a príslušníkov iných ozbrojených a bezpečnostných zborov. Zoznam funkcií zaradených do výberového konania 2DS/2019 a prehľad ďalších požiadaviek [pdf]  [pdf] (328.33 kB)
Zoznam funkcií zaradených do výberového konania 3DS/2019 a prehľad ďalších požiadaviek [pdf] [pdf] Zoznam funkcií je konečný. Funkcie sú určené pre bývalých príslušníkov iných ozbrojených a bezpečnostných zborov. Zoznam funkcií zaradených do výberového konania 3DS/2019 a prehľad ďalších požiadaviek [pdf]  [pdf] (194.68 kB)

Skočiť na menu
Share